Pola adventure

adventure

W polach typu Adventure , tory wykonane są z betonu, kamienia i dekoracyjnych elementów betonowych. Wkomponowujemy je w istniejący teren (park, ogród, zagajnik, aquapark etc.). Bandy wykonujemy z betonu, kostki brukowej, różnego rodzaju kamienia ozdobnego, drewna lub innych materiałów.

Tory przyjmują dowolne kształty i formę podczas projektowania. Pole wykonane w takiej formie charakteryzuje się niepowtarzalnością. Na terenie można wykorzystać naturalne wzniesienia, spadki i pochylenia w celu osiągnięcia naturalnych przeszkód.

Tory wykładamy sztuczną trawą, a następnie montujemy poszczególne przeszkody z metalu malowane proszkowo (mostki, podjazdy, serpentyny), drewna (wiatraki, latarnie, inne budowle), betonu i kamienia. Możliwe jest również wkomponowanie w MiniGolf Adventure oczek wodnych, piaskownic itp.

Wyceny dokonujemy po dokładnych oględzinach terenu, chętnie podejmujemy się nietypowych projektów i zleceń. Posiadamy niezbędne doświadczenie oraz zaplecze pomocne przy realizacji tego typu obiektów.

polabetonowepoladrewniane polaadventurepolamobilne